Hodowla kotów rosyjskich niebieskich Zielonookie*PL

Kotki rosyjskie w naszej hodowli

MILA Zielonookie*PL

To żywioł w najwyższym wydaniu. Rośnie na potęgę. Jest niesamowicie duża jak na swój wiek . Piękny kot o silnym charakterze. Indywidualistka. Ma przepiękne oczy i bardzo grube, jasne futro. Zawsze skora do zabawy. 

Uwielbia przysmak feringa z wapnem. Bardzo ciekawska i wszędobylska. Ma usposobienie kotki dominującej.

 

Hodowla kotów rosyjskich - kotka

BELLA Zielonookie*PL Champion

Niezaprzeczalnie najbardziej zwariowana i skora do zabawy kotka rosyjska. Mimo, że jest dorosłą kocicą zachowuje się jak kitten.  Prowodyr i przewodnik w zabawie ze swoim potomstwem. Wszędobylska, rozbiegana. Uwielbia wysokości- im wyżej tym lepiej…Jest dużą, piękną elegancką kocicą o niesamowicie zielonych oczach. Gdy ma ochotę na pieszczoty przychodzi i kładzie się na nasze brzuchy podczas leżenia na kanapie. Nasze sreberko kochane.

wygląd kot rosyjski- hodowla kotów rosyjskich
kot rosyjski niebieski wygląd

ASHA Zielonookie*PL International Champion

Ostoja spokoju. Nie ma szans by wyprowadzona została z równowagi przez inną kotkę. Ma bardzo ufne oczy. Jest ulubienicą naszej córki, co zresztą odwzajemnia. Jej głównym celem w życiu są pieszczoty. Bardzo dostojna kot rosyjski o niezwykłej urodzie. Wysoko utytułowana kotka.

kot rosyjski niebieski - Warszawa
Asha Zielonookie*PL kot rosyjski

GABBY Zielonookie*PL

Ma charakter kotki uległej jest pełna miłości oraz ufności dla człowieka. Jej ulubieńcem jest mąż i to właśnie jemu okazuje swoje uwielbienie. Zawsze chętna by wskoczyć na ręce, pomruczeć mile do ucha, zostać wymizianą po brzuchu. W ten oto sposób okazuje nam swoje zaufanie do nas. Jest prawdziwą czpiotką, jak na młodą kocicę rosyjską przystało. Uwielbia zabawy zabawkami. Przyjaciółka Oxanki, z którą uwielbia przebywać jeśli chodzi o kocie grono.

Hodowla kotów rosyjskich niebieskich

Rey Zielonookie*PL

Kotka swoją sympatię okazuje podchodząc do nas mrucząc oraz „strzelając baranki” o nasze głowy. Jest kotką bardzo fit. To nasza elegantka.

Omena Zielonookie*PL

Kotka rosyjska urodzona w naszej hodowli. W rodowodzie Omena, po domowemu Olcia.  Ma jasną sierść i niesamowity kolor oka.  Jest spokojną i wyważoną kotką. Ceni sobie spokój. Uwielbia całuski w pyszczek i głaskanie po głowie. Jest indywidualistką.